Zebranie sprawozdawczo-wyborcze

W drugiej połowie grudnia zarząd TS Ruch Bojanowo spotkał się na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. Podczas posiedzenia podsumowano rundę jesienną oraz wybrano władze klubu na kolejną kadencję. Prezesem został ponownie Wiesław Ceglarek, pierwszym wiceprezesem wybrano Andrzeja Jankowiaka a drugim wiceprezesem mianowano Jacka Kasztelana. Nie zmienił się sekretarz. Jest nim nadal Andrzej Martyński. Nominację na nowego skarbnika odebrał natomiast Kosma Zawidzki. Członkami Zarządu zostali także: Piotr Cheba i Kazimierz Woliński. Wybrano także komisję rewizyjną, której przewodniczącym został Michał Domagała a członkami zostali Leszek Zandrowicz i Przemysław Koronka. Władze ustaliły także, że trenerem pozostaje Jacek Ulman.