Derby powiatu rawickiego przed nami

W najbliższą środę (tj. 12 maja), Ruch Bojanowo podejmie na własnym obiekcie Awdaniec Pakosław.

Mecz ten jest rozgrywany w ramach zaległej 17 kolejki, która została przełożona z powodu zagrożenia epidemicznego. W ostatnim, jesiennym pojedynku między obiema drużynami górą byli podopieczni Andrzeja Loksia, którzy po trafieniu Tomasza Krzyżaniaka wywieźli z Pakosławia 3 punkty.

Po udanym początku rundy wiosennej, drużyna Ruchu pozostaje w czołówce tabeli A-klasy, będąc tuż za podium, na 4. miejscu z 32. punktami . Awdaniec Pakosław w 4 wiosennych meczach wywalczył 6 punktów. Po 16 meczach zajmuje aktualnie 7. miejsce z dorobkiem 19 punktów.

12 maja 2021 | 18:00 | Stadion miejski w Bojanowie | Ruch Bojanowo - Awdaniec Pakosław