Żaki Taczanów rywalem na inaugurację

Długo wyczekiwany dzień nadszedł, rozgrywki A-klasy wreszcie ruszyły. Pierwszym przeciwnikiem Ruchu, po ponad 5-miesięcznej przerwie od ligi, będzie drużyna Żaki Taczanów.

Przez sytuację związaną z wirusem w kraju, niższe ligi zostały zatrzymane w blokach startowych. Z miesięcznym opóźnieniem startuje A-klasa. Jesienna potyczka między Ruchem a Żakami zakończyła się przekonującym zwycięstwem bojanowian przed własną publicznością 6:0. Bramki zdobyli: Ryszard Lipowicz x3, po jednym trafieniu Marek Lutowicz, Łukasz Czaja oraz Bartosz Dudzik. Sytuacja w tabeli obu drużyn jest odmienna. Zespół z Taczanowa jak dotąd zdobył 6 punktów w 12 meczach i zajmuje ostatnie miejsce. Ruch z 22 oczkami po 12 meczach jest na wysokim 4 miejscu.

Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 w niedzielę, 25 kwietnia na stadionie w Taczanowie. Niestety bez udziału publiczności.