Trzeci wygrany sparing

Dnia 21.2. o godz.16 na boisku w Garzynie zespół Ruch rozegrał trzeci sparing – tym razem z zespołem z Krzemieniewa Mecz rozegrano w systemie 2 x 40 minut.
Skład zespołu : Poprawski, M. Lipowicz, P. Lipowicz, Potoczny, G. Kubacki, D. Cheba, Piotr Juszczak, S. Kędzia M. Lutowicz M. Płaczek, K. Zawidzki. Na zmianę weszli w II połowie Leciejewski m i junior młodszy Cheba Kamil. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Bojanowa a bramki zdobyli w 36 min. P. Cheba strzałem z 30 metrów oraz po ładnej akcji prawą stroną i dograniu i po podaniu Zawidzkiego do bramki piłkę skierował Juszczak. Od 50 min. w bramce wystąpił Zawidzki Kosma.
Należy nadmienić, że zespół w takim składzie pokazał swój charakter i w ocenie nie tylko trenera ale również ocenie członków zarządu i kibiców z Bojanowa zespól rozegrał najlepsze spotkanie z tych trzech sparingów. Następny sparing zaplanowano na 28.2 lub 01.03 w Szelejewie. Dokładny termin zostanie podany najpóźniej w czwartek 26.2.