Przedłużone zawieszenie rozgrywek

Po raz kolejny zostaje przełożona inauguracja rundy wiosennej a-klasy.

W środę 7 kwietnia, minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił na konferencji prasowej, że obecnie obowiązujące zasady bezpieczeństwa zostają przedłużone do 18 kwietnia. Oznacza to, że obiekty sportowe w dalszym ciągu pozostają zamknięte dla niższych lig.

Dotychczas nie odbyły się dwie pierwsze kolejki wiosenne (z Dąbroczanką Pępowo i Czarnymi Dobrzyca). Po przedłużeniu obostrzeń kolejne dwa mecze zostają przełożone na późniejszy termin:

CKS Zduny - Ruch Bojanowo, z 11 kwietnia na 3 maja

Ruch Bojanowo - Awdaniec Pakosław, z 17 kwietnia na 12 maja

Jeśli 18 kwietnia rząd zniesie obostrzenia to zawodników Ruchu czeka wyjazdowa potyczka z drużyną Żaki Taczanów 25 kwietnia.

Absencja meczowa czeka również drużynę juniorską Ruchu. Najbliższe dwa mecze w lidze okręgowej juniorów młodszych zostają przełożone na późniejszy termin. Najbliższy zaplanowany mecz odbędzie się 24 kwietnia w Pępowie z miejscową Dąbroczanką.