Planowane sparingi

1. 31 styczeń – sobota – junior młodszy + trampkarz wyjazd na turniej do Wijewa. Godzina wyjazdu zostanie podana na treningu w środę – 29 stycznia.
  2. 07 luty – sobota – senior + junior starszy – mecz – 15:00 wyjazd do Pogorzeli
  3. 14/15 luty – sobota/niedziela – senior + junior starszy – Siciny. Termin i godzina do uzgodnienia.
  4. 21 luty – sobota – senior + junior starszy oraz drugi zespół juniorów młodszych wyjazd do Krzemieniewa – mecz godz. 15:00
  5. 28 luty – 1 marzec – sobota/niedziela – senior + junior starszy – Szelejewo. Termin do uzgodnienia.
  6. 7 marca – sobota – senior + junior starszy – Pudliszki. Termin do uzgodnienia.
  7. 14/15 marca – sobota/niedziela – senior + junior starszy – Piaski. Termin do uzgodnienia.

Terminy wszystkich meczów oraz godziny wyjazdów zostaną podane po uzgodnieniu ze sparingpartnerami. Początek II rundy klasy okręgowej to mecz w terminie 21/22 marca z KS Ludwinowo na wyjeździe.

Drużyna seniorów wszystkie mecze w klasie okręgowej rozgrywać będzie w sobotę a juniorzy w niedzielę.