Pierwszy przegrany sparing

W czwartym sparingu w dniu 1.03 w Szelejewie Ruch został pokonany przez miejscowy zespół 1:0. Bramka padła w I połowie meczu. Grano 2 x 45 minut. W I połowie zespół Ruchu wystąpił w następującym składzie: Poprawski M, Cheba Piotr, Cheba Patryk, Gniatkowski J, Kędzia D, Kubacki D, Lipowicz P, Lipowicz Z, Lutowicz M, Potoczny G i powracający do zespołu Dąbrowski Michał. W II połowie weszli na zmiany: Krzyzaniak T, Leciejewski M, Szymczak M, Ulman M, na bramce Zawidzki Kosma oraz junior Zaborowski Szymon. Boisko sprawiało duże kłopoty jeśli chodzi o rozegranie piłki ale należy dodać, że gospodarze sprawiali lepsze wrażenie w I połowie ale druga połowa była już lepsza w naszym wydaniu. Następny sparing już w niedziele 8.3. Ale na razie gdzie zostanie rozegrany powiadomimy najpóźniej w czwartek na treningu.W czwartym sparingu w dniu 1.03 w Szelejewie Ruch został pokonany przez miejscowy zespół 1:0. Bramka padła w I połowie meczu. Grano 2 x 45 minut. W I połowie zespół Ruchu wystąpił w następującym składzie: Poprawski M, Cheba Piotr, Cheba Patryk, Gniatkowski J, Kędzia D, Kubacki D, Lipowicz P, Lipowicz Z, Lutowicz M, Potoczny G i powracający do zespołu Dąbrowski Michał. W II połowie weszli na zmiany: Krzyzaniak T, Leciejewski M, Szymczak M, Ulman M, na bramce Zawidzki Kosma oraz junior Zaborowski Szymon. Boisko sprawiało duże kłopoty jeśli chodzi o rozegranie piłki ale należy dodać, że gospodarze sprawiali lepsze wrażenie w I połowie ale druga połowa była już lepsza w naszym wydaniu. Następny sparing już w niedziele 8.3. Ale na razie gdzie zostanie rozegrany powiadomimy najpóźniej w czwartek na treningu.W czwartym sparingu w dniu 1.03 w Szelejewie Ruch został pokonany przez miejscowy zespół 1:0. Bramka padła w I połowie meczu. Grano 2 x 45 minut. W I połowie zespół Ruchu wystąpił w następującym składzie: Poprawski M, Cheba Piotr, Cheba Patryk, Gniatkowski J, Kędzia D, Kubacki D, Lipowicz P, Lipowicz Z, Lutowicz M, Potoczny G i powracający do zespołu Dąbrowski Michał. W II połowie weszli na zmiany: Krzyzaniak T, Leciejewski M, Szymczak M, Ulman M, na bramce Zawidzki Kosma oraz junior Zaborowski Szymon. Boisko sprawiało duże kłopoty jeśli chodzi o rozegranie piłki ale należy dodać, że gospodarze sprawiali lepsze wrażenie w I połowie ale druga połowa była już lepsza w naszym wydaniu. Następny sparing już w niedziele 8.3. Ale na razie gdzie zostanie rozegrany powiadomimy najpóźniej w czwartek na treningu.