Informacja

TS Ruch Bojanowo - komitet organizacyjny obchodów 95-lecia klubu zwracają się z prośbą do byłych zawodników klubu oraz mieszkańców Bojanowa o przekazanie dokumentów, zdjęć i pamiątek dotyczących działalności Ruchu Bojanowo w celu wykorzystania ich dla potrzeb związanych z obchodami.

Materiały te zostaną skserowane/zeskanowane a następnie przekazane dla potrzeb obchodów 95-lecia. Oryginały zostaną zwrócone właścicielom. Materiały te prosimy dostarczyć do dnia 10.06.2015 r, na adres: Wiesław Ceglarek ul. Dąbrowskiego 9b Bojanowo lub poprzez kontakt na tej stronie internetowej.

Jednocześnie wszystkich byłych zawodników, działaczy i trenerów Ruchu prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w obchodach 95-lecia w terminie do dnia 10.06.2015 r. na podane wyżej adresy.

Za zarząd

Wiesław Ceglarek