95-lecie Lecha Poznań

W dniu 19.3. Z Bojanowa zawodnicy Ruchu Bojanowo oraz uczniowie ,,rolnika'' w obecności opiekunów udało się autobusem sponsorowanym przez firmę - Pieprzyk na obchody 95 - lecia Lecha Poznań, który w tym dniu rozgrywał również swoje spotkanie ligowe z zespołem górnika Łęczna. Spotkanie w Poznaniu rozpoczęło się od powitania naszej grupy przez dyr.ds bezpieczeństwa i organizacji Lecha p. Henryka szlachetki a następnie udaliśmy się na sale konferencyjną klubu tam nastąpiło powitanie i wprowadzenie dotyczące działalności i historii Lecha. W imieniu grupy podziękowanie za możliwość obejrzenia obiektów Lecha przekazali kol. Dariusz Sikora - n-l wf oraz prezes klubu - Wiesław Ceglarek. Zostały wręczone okolicznościowe pamiątki dot. gminy Bojanowo, suwenirów klubowych Ruchu oraz statuetka z osobistym podziękowaniem dla dyr. Szlachetki. Była to również okazja na wręczenie piłki nożnej z podpisami zawodników Lecha naszemu piłkarzowi Piotrowi Chebie, który obchodził 30 lecie gry. Następnie cała grupa udała się na zwiedzanie stadionu i znajdujących się tam pomieszczeń zarówno typ. sportowych jak również socjalnych. O godz.14.30 wszyscy udaliśmy się na trybuny aby wspólnie z ponad 40 tys. Kibiców gorąco dopingować Lecha. Na trybunach zasiedli min. Prezes PZPN Zbigniew Boniek, prezes klubu Lecha Poznań oraz zaproszeni goście w osobach władz miasta i woj. wielkopolskiego. Atmosfera oraz oprawa meczu była wspaniałym widowiskiem i przeżyciem dla wszystkich uczestników tego spotkania. Z tego miejsca należy podziękować wszystkim tym którzy przyczynili się ze mogliśmy w tym brać udział i tak firmie Pieprzyk, Burmistrzowi Bojanowa, przewoźnikowi p. Markowi za transport a szczególnie p. Darkowi Sikorze i dyr. p. Henrykowi Szlachetce że mogliśmy przeżyć tak wspaniałą uroczystość związaną z obchodami 95 - lecia klubu połączonego meczem ligowym.

Ze sportowym pozdrowieniem - łączy nas piłka

Prezes Klubu - Wiesław Ceglarek

Powiązana galeria: